Moje śniadanie

MOJE ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE- konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Moje zdrowe drugie śniadanie”, adresowany do uczniów klas I-III rozstrzygnięty. 13 lutego 2015 roku komisja oceniająca w składzie Aneta Karp i Dorota Niedzielska dokonała wyboru najciekawszych prac małych artystów. Przy wyborze kierowano się techniką wykonania, wkładem pracy i starannością. Prace były różne, od tych wykonanych przy pomocy plasteliny czy bibuły po już o wiele bardziej pracochłonne jak np. wykonane z małych toczonych i wyklejanych kulek papieru. Komisja oceniająca miała twardy orzech do zgryzienia bo każde dzieło na swój sposób było niepowtarzalne. I oto po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców.

I miejsce- Mariola Masztafiak kl. III b

II miejsce- Gracjan Górak kl. II b

III miejsce- Krzysztof Smoła kl. I c

Wyróżnienia:

Dominik Radziak kl. III a        Natalia Hotloś kl. III b

Aleksandra Migacz kl. III a     Kamil Hotloś kl. I c

Alicja Migacz kl. I a                Wiktoria Hojniak kl. I a

Emilia Lisowicz kl. I a             Wojciech Filipiak kl. III b

Weronika Hotloś kl. I b           Michał Sarnecki kl. III b

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali piękne nagrody książkowe, natomiast wyróżnieni uczniowie drobne upominki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a tym , którzy nie zostali nagrodzeni, życzymy wytrwałości i sukcesów artystycznych w przyszłości.

Fotogaleria...>>