Witaminowy łańcuch owocowy

Witaminowy łańcuch owocowy

9 grudnia 2014 roku w naszej szkole w ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie  został utworzony „ Witaminowy łańcuch owocowy”, który inaugurował  Tydzień  Zdrowego Odżywiania.

W akcji wzięli udział uczniowie klas I- VI wraz z nauczycielami. Dokładnie o godzinie 10. 30 Dyrektor szkoły p. Bolesław Pyznar  dzwonkiem dał sygnał całej społeczności szkolnej do utworzenia symbolicznego „zdrowego łańcucha”. Uczniowie z pomocą odpowiedzialnych osób ustawili się na korytarzach, począwszy od parteru po drugie piętro. Po utworzeniu „witaminowego łańcucha”  wybrani  nauczyciele rozdali uczniom jabłka ułożone w specjalnie udekorowane na tę okazję wiklinowe kosze. Po spałaszowaniu owoców przez brać szkolną Dyrektor oddzwonił dzwonkiem zakończenie akcji. Następnie udaliśmy się do swoich klas na pozostałą część lekcji.

Fotogaleria...>>