Zakrętka dla Kacperka

ZAKRĘTKA DLA KACPERKA

Kolejny raz nie zostajemy obojętni na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Już od kilku lat z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego nasza szkoła pomaga takim właśnie dzieciom. W tym roku nie może być inaczej jak tylko dalej zbierać kolorowe zakrętki, tym razem na pomoc dla Kacperka Nosala. Tylko od września udało się nam zebrać 10 worków (50-cio litrowych) nakrętek. Zakrętki zostały posegregowane kolorami i przekazane rodzicom Kacperka za pośrednictwem Pani Katarzyny Drąg, która to zawiozła je osobiście do rodzinnego domu Kacperka. Mamy pewność, że trafiły tam gdzie powinny. Akcja „zakrętkowa” dla Kacperka będzie trwać do końca czerwca. Więc do roboty, zbieramy dalej!!!!

Kilka ważnych informacji:

Zbieramy nakrętki plastikowe każdego rodzaju:
-po napojach, sokach, wodach, po mleku po kawach,
-pokrywki po margarynach, po lodach itp.
-wszelkie plastikowe zamknięcia
-po ketchupach, majonezach
-po środkach chemicznych(żele do prania, płyny do prania, domestosy, płyny do mycia naczyń, itp.)
-po kosmetykach(po dezodorantach, żelach pod prysznic, itp.)

Wszystkie nakrętki muszą być czyste i pozbawione papierowych elementów, nie mogą posiadać naklejonych cen- trzeba pozbyć się ich.

www.pomocdlakacperka.pl