Konkurs plastyczny ph. „Portret mojej babci i dziadka”

W styczniu w przedszkolu dużo uwagi poświęca się seniorom. Pani Barbara Toczek zorganizowała konkurs plastyczny ph. „Portret mojej babci i dziadka”. Łącznie w konkursie wzięło udział 25 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci otrzymały dyplomy pamiątkowe oraz upominki rzeczowe.

Laureatami konkursu zostają:

I miejsce - Bartosz Sitar, Natan Krzysztoń oraz Leon Górski - wszyscy panowie z grupy Wiewióreczki.

II miejsce w konkursie zdobyli Adaś Mikołajczak - gr. Pszczółki, Jasiu Kamyk oraz Wiktoria Świerczek - gr. Słoneczka.

III miejsce - Marika Michalewicz- gr. Pszczółki, Franek Rówiński - gr. Wiewióreczki i Lilka Hojniak - gr. Żabki.

Laureaci wszystkich konkursów otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz upominki. Dziękujemy dzieciom za udział w konkursach. Pragniemy podziękować również rodzicom, którzy wspomogli swoje pociechy podczas przygotowań do konkursów.