„Każdy ma coś, co może dać innym”

Kolejną akcją SKW Non-profit, w której wzięli udział uczniowie i rodzice naszej szkoły było  przygotowanie    świątecznych   upominków   dla  wychowanków   Domu    Dziecka   w   Zagórzanach. W placówce tej wychowuje się 35 dzieci, w tym 18 dziewczynek i 17 chłopców uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, które prosiły Świętego Mikołaja o kosmetyki, artykuły papiernicze oraz słodycze.  Dzięki  wielkiemu zaangażowaniu wszystkich udało  się spakować i zawieść  2 grudnia:  2 pudełka kosmetyków, 2 pudełka słodyczy, 1 pudełko artykułów papierniczych i 1 pudełko bibelotów. Szczególne  podziękowania   należą   się   klasie  4b,  która   bardzo  zaangażowała   się  w  naszą  akcję i  samodzielnie  przygotowała pudełko słodyczy i kosmetyków pokazując w ten sposób, że dzielenie się z innymi jest fajne i daje dużo radości.

Opiekunowie SU i wolontariatu

120619