Konkurs recytatorski „Julian Tuwim i… spółka”

11 lutego w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Julian Tuwim i… spółka”. Do udziału w nim zaproszone zostały uczennice oraz uczniowie  klas pierwszych. Tematem przewodnim były wiersze znanych polskich poetów. Konkurs miał również na celu propagowanie twórczości dla dzieci poetów tworzących współcześnie. Uczestnicy zmagań konkursowych pięknie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie przed swoimi rówieśnikami oraz komisją konkursową. Ze względu na wyrównany poziom recytacji wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. W konkursie udział wzięli: Sabina Deć, Szymon Deć, Patryk Kawa, Bartosz Korzeń, Alan Kurzeja, Zofia Masztafiak, Joanna Mikołajczak, Łukasz Pawełczak, Nadia Siuta, Kornelia Sokulska, Nikodem Spólnik, Oliwer Stach, Tymoteusz Szymański, Marcelina Wytrwał, Maria Gruca, Laura Kusiak, Adrian Karpl, Franciszek Sadłoń.

Konkurs przygotowała pani Barbara Malisz.

Gratulacje!

120637