Akcja charytatywna pod hasłem: „Zostań przyjacielem zwierząt”

9 i 10 czerwca w naszej szkole zorganizowana została akcja charytatywna pod hasłem: „Zostań przyjacielem zwierząt”, która miała na celu zebranie środków na zakup karmy dla zwierząt będących pod opieką Fundacji „Przyjaciele Zwierząt dla Zwierząt”. W ramach akcji uczennice klasy IV b sprzedawały ręcznie robione zakładki
do książek – „Mole książkowe”.  Uczniowie, którzy wsparli akcję, nagrodzeni zostali naklejkami z napisem „Przyjaciel zwierząt”. Za zebrane pieniądze zakupiono 6 kg suchej karmy dla kotów oraz zestaw karmy mokrej w puszkach po 400 g i saszetek po 48 g.

Darczyńcom – uczniom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.
Informacje o akcji oraz podziękowania za wsparcie w ratowaniu zwierząt zamieszczone zostały na stronie internetowej fundacji.

organizator p. Barbara Malisz