Podziękowania za zbiorkę

W imieniu własnym oraz dyrekcji szkoły dziękuję wszystkim uczniom, którzy wpłacali pieniądze na szczytny cel, czyli pomoc dla bezbronnych zwierząt one tak jak i ludzie mocno ucierpiały wskutek wrześniowej powodzi. Chociaż działania pomocowe na rzecz powodzian trwają w wielu miejscach (również w naszej szkole), to nie przeszliście obojętnie nad krzywdą zwierząt i okazaliście im dużo serca. W trwającej zaledwie kilka dni zbiórce zebraliśmy 700 złotych, które przekazane zostały na konto fundacji ratujemyzwierzaki.pl, organizatora ogólnopolskiej zbiórki.

Uczennice, które wykazały się największą aktywnością, wrzucając codziennie swoje kieszonkowe do puszki, otrzymały dyplomy z podziękowaniami oraz śmieszne przytulanki.

Nagrodzone uczennice to:

• Patrycja Wacławska

• Nikola Mituś

• Aleksandra Sitar

• Katarzyna Mituś

• Karolina Chruszcz

Brawo! 😊

Kolejny raz pokazaliście, że miarą człowieczeństwa jest jego stosunek do najsłabszych.

Barbara Malisz