Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna - zawody powiatowe

8 października 2024 roku na stadionie sportowym w Gorlicach odbyły się Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2010 - 2011. W zawodach tych startowali uczniowie z naszej szkoły. Miejsca medalowe zdobyli: - sztafeta 4 x 100 m dziewcząt w składzie: Nikola Wajda, Katarzyna Kmak, Gabriela Spiżewska, Maja Łukaszyk - 1 miejsce, awans na zawody wojewódzkie - Nikola Wajda - bieg na 100 m - 2 miejsce, awans na zawody wojewódzkie - Nikola Wajda, Alan Jantas - skok w dal 3 miejsce - Zuzanna Stach pchnięcie kulą - 3 miejsce - sztafeta 4 x 100 m chłopców w składzie: Adam Matuszyk, Szymon Przybylski, Jakub Kulka, Alan Jantas - 3 miejsce. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę.