Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Dnia 2 września 2024 r. społeczność naszej szkoły zebrała się w hali szkolnej, by świętować początek kolejnego okresu nauki. Podczas inauguracji roku szkolnego, Pani Dyrektor Anna Maczuga powitała wszystkich uczniów, rodziców, przybyłych gości oraz grono pedagogiczne.

Tego dnia swoją obecnością zaszczyciła nas pani Małgorzata Lenartowicz - Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie Delegatura w Nowym Sączu. Pani Wizytator życzyła wszystkim wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Rok szkolny 2024/2025 został więc oficjalnie rozpoczęty. Uczniom uczącym się w naszych murach życzymy, aby w najbliższych miesiącach, jak najpełniej skorzystali z okazji do rozwoju zainteresowań, zdobywania wiedzy i wzbogacania własnej osobowości.

Powodzenia!