„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Wojewódzkie finały za nami ⚽

16 maja w Wadowicach odbył się Wojewódzki Finał „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” U-8 Dziewczynek. Nasze piłkarki walczyły jak lwice do ostatniego gwizdka, niestety nie udało im się awansować do półfinałowych rozgrywek po przegranym z krakowskim zespołem ćwierćfinałowym meczu. Udział w turnieju był świetną przygodą, a także okazją do zdobycia autografów i zdjęć z Reprezentami Polski.

17 maja w Wadowicach rywalizowały Dziewczynki U-10, które po wyczerpujących meczach bilansem bramek nie wyszły z grupy, natomiast Chłopcy U-8 wygrali swoją grupę. W meczu ćwierćfinałowym ulegli rywalom 1:0, trzeba zauważyć, że piłka jakimś cudem wtoczyła się do bramki, co pozbawiło ich prawa do gry o przysłowiowe pudło.

Dużo emocji, łzy wygranej i przegranej, ale przede wszystkim super zabawa i nowe doświadczenie dla naszego młodego pokolenia. Wielkie gratulacje i brawa, że udało się dotrzeć do tego etapu - sukcesem jest już sam udział w finałach wojewódzkich.

Możemy być dumni, gdyż nasze Dziewczynki i Chłopcy U-8 znaleźli się w najlepszej ósemce województwa małopolskiego 👏.