Tajemnica Bożego Narodzenia - Jasełka

Okres Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas magiczny. Obdarzamy się wzajemną życzliwością, łamiemy się opłatkiem, składamy życzenia. W tym czasie zapominamy o wszystkich sporach, a poddajemy się magii świąt. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter przedszkolaki z grupy „Biedroneczki”, uczniowie klasy 2 a i b oraz chór szkolny przygotowali część artystyczną nawiązującą do tajemnicy Narodzenie Jezusa. W skocznych patorałkowych rytmach, w tańcu oraz w przekazanym słowie ukazali to, co w świętach jest najważniejsze. W uroczystości uczestniczyli rodzice, nauczyciele, emeryci, pracownicy administracyjni oraz zaproszeni goście w osobach pana Wójta Karola Gorskiego, przewodniczącego Rady Gminy Bogdana Łukaszyka, skarbnika gminy pani Renaty Lisowicz, pana sekretarza Janusza Koniora oraz dyrektora CUO Stefana Kłapyka. Program artystyczny został przygotowany przez panią Beatę Walkowicz, Dorotę Sokół, Paulinę Belczyk oraz pana Mirosława Kawę. Przedstawienie dostarczyło wszystkim uczestnikom wielu wrażeń i wprowadziło w atmosferę świąt.