„Literackie Bingo”

„Literackie Bingo”, to ciekawy sposób na przeprowadzenie akcji czytelniczej, której celem jest popularyzacja czytelnictwa. Do udziału w tej grze zaproszeni zostali uczniowie z klas V i VI. Zadaniem wszystkich uczestników było zapełnienie poprawnymi odpowiedziami przygotowanej w tym celu planszy,  zgodnie z zaznaczonymi na niej liniami. Codziennie gracze losowali karteczki z zapisanymi tytułami książek, imionami bohaterów literackich, wydarzeniami, itp., które naklejali na planszy w polach pasujących do wylosowanych podpowiedzi.

Jako pierwszy bingo „trafił”  Ksawery Niemiec, drugie miejsce zajął Karol Górski, trzecie - Natalia Korzeń.

Wyróżnienia za poprawne ułożenie całej planszy otrzymali: Marcelina Cichoń i Jan Ptaszkowski.

Gratulacje!

p. Barbara Malisz