Konkurs recytatorski „Zabawy dziecięce”

Konkurs recytatorski „Zabawy dziecięce”, organizowany z myślą o uczniach pierwszego etapu edukacji już za nami. 8 grudnia 2023 r. uczniowie klas I - III wzięli udział w niezwykłej recytatorskiej rywalizacji. Prezentowane wiersze w swojej treści nawiązywały do tego, co dzieciom jest najbliższe, czyli do zabaw i ukochanych dziecięcych zabawek. Poziom konkursu okazał się bardzo wysoki, ale wszyscy reprezentanci wypadli wspaniale! Do tego wyzwania podeszli z wielką odwagą i zapałem. Dzieci prezentowały długie i trudne wiersze, ale przygotowały się wyśmienicie! Można było podziwiać ich swobodę bycia na scenie, doskonałą dykcję, ciekawą interpretację tekstu, interesujące stroje i rekwizyty. Komisja oceniająca występy miała przed sobą bardzo trudne zadanie. Ostatecznie przyznano nagrody i wyróżnienia następującym uczniom:

* Klasy I

I miejsce: Antoni Kusiak (1a)

Oskar Połeć (1a)

II miejsce: Ewa Mituś (1b)

III miejsce: Lena Łukaszyk (1b)

Wyróżnienia: Wiktoria Leśniak (1a)

Patryk Prorok (1a)

Antoni Laskoś (1b)

* Klasy II

I miejsce: Zofia Druzik (2a)

Nikodem Klimkowicz (2a)

Dominik Kriwak (2b)

II miejsce: Jakub Rawiński (2b)

III miejsce: Anna Rzepiela (2a)

Wyróżnienia: Alan Sentysz (2a)

Karol Laskoś (2b)

Kacper Masztafiak (2b)

* Klasy III

I miejsce: Bartosz Korzeń (3a)

Franciszek Sadłoń (3b)

II miejsce: Joanna Mikołajczak (3a)

Laura Kusiak (3b)

III miejsce: Sofiia Lavryk (3a)

Szymon Bedra (3b)

Wyróżnienia: Maria Gruca (3b)

Adrian Karpl (3b)

Brawo mali recytatorzy! Jesteśmy z Was dumni!

Organizatorzy: p. Barbara Malisz i p. Dorota Sokół