Mikołajkowy Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej

W sobotę 2 grudnia 2023 roku w hali sportowej w Ropie odbył się Mikołajkowy Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców w trzech kategoriach wiekowych ⚽️⚽️⚽️. Organizatorem turnieju był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Tytan” Ropa. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z naszej szkoły, które osiągnęły następujące wyniki:

* Dzieci młodsze - rocznik 2013 i młodsi

- III miejsce 🥉 - dziewczęta,

- I miejsce 🥇 - chłopcy.

Najlepszym strzelcem w kategorii chłopców został Kamil Wojtas.

* Igrzyska Dzieci - rocznik 2011 - 2012.

- I miejsce 🥇 - dziewczęta,

- I miejsce 🥇 - chłopcy.

Najlepszym strzelcem w kategorii dziewcząt została Maja Łukaszyk.

* Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009 - 2010.

Nasze dziewczęta nie brały udziału w turnieju, ponieważ nie miały przeciwniczek. Trzy z Nich: Gabriela Kulka, Aleksandra Drąg, Viktoria Nikitina grały w drużynach naszych chłopców, którzy zgłosili do turnieju dwa zespoły. Pierwsza drużyna naszych chłopców zdobyła I miejsce 🥇,  druga drużyna III 🥉. Wszyscy uczestnicy turnieju i najlepsi strzelcy w każdej kategorii i grupie wiekowej otrzymali pamiątkowe medale. Turniej ten cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, jak również Ich rodziców, którzy zwłaszcza w młodszych grupach wiekowych głośno kibicowali swoim dzieciom.