14 października – Dzień Edukacji Narodowej, z tej okazji składamy podziękowania nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za edukację, wychowanie, pomocną dłoń i otwarte serce na potrzeby dzieci i młodzieży.

Dnia 13 października 2023 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas VIA, VIB, VII B oraz chórzyści pod przewodnictwem p. Marii Gryboś, p. Moniki Pękali oraz p. Mirosława Kawy zaprezentowali program artystyczny. W ten sposób podziękowali za trud i wysiłek włożony w edukację, wychowanie oraz opiekę wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Nie zabrakło też szczypty humoru w postaci zabawnej scenki, w której uczniowie opisywali nauczycieli i wystawiali im stosowne oceny. Uroczystość zwieńczyły występy muzyczne – gra na gitarze oraz solowe wykonanie piosenki  pt. „Ręce matki ” przez uczennicę z Ukrainy.

Życzenia i podziękowania do pracowników oświaty złożyła również Pani dyrektor, wójt gminy Ropa Karol Górski oraz dyrektor CUO w Ropie pan Stefan Kłapyk.