Jesienne Gminne Biegi Przełajowe

24 października 2023 roku w ramach projektu „Pasją Lekkoatletyka” Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Tytan” Ropa we współpracy z Zespołem Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Ropie zorganizował na zmodernizowanej bieżni stadionu w Ropie Gminne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Uczniowie biegali w czterech kategoriach wiekowych, osobno dziewczęta i chłopcy.  Razem odbyło  się  8  biegów. I kategoria wiekowa - klasy I - II; II - klasy III - IV; III - klasy V - VI; IV - klasy VII - VIII. W zawodach uczestniczyło 132 uczniów ze Szkół z terenu Gminy Ropa. Najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej otrzymała medale, a pierwsza szóstka pamiątkowe dyplomy. Na koniec zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów ciepłą herbatę i kiełbasę z grilla.