Wycieczka edukacyjna po Warszawie

Kolejnym etapem projektu była trzydniowa wycieczka edukacyjna po Warszawie. Wraz z przewodnikami i opiekunami uczniowie zwiedzali te jakże ważne miejsca dla wszystkich Polaków: Zamek Królewski, Stare Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza, Zegar Zamku Królewskiego, Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, „Łazienki Królewskie”, centralna część prawobrzeżnej Warszawy - Praga, Stadion Narodowy i wiele innych. Interesującym punktem wyjazdu była wizyta w „Centrum Nauki Kopernik”, gdzie uczniowie samodzielnie mogli przeprowadzać doświadczenia i poczuć się odkrywcami. Objazdowa, edukacyjna wycieczka po Warszawie, która była ubarwiana ciekawymi opowieściami naszych przewodników na długo pozostanie w pamięci.

120448