Konkurs „Dyktando z nagrodami na Dzień Nauczyciela”

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się 14 października 2022 r., a do udziału niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu, gdyż będzie rozegrane w całości online. Ważne, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu - takie, jak na szkolnej lekcji!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

Lista nagród

120460