DZIEŃ DZIECKA - DZIEŃ SPORTU

Jak co roku tak i w tym w naszej szkole obchodzono Dzień Dziecku połączony z Dniem Sportu Szkolnego. Tegoroczne obchody tego podwójnego święta odbyły się na boisku szkolnym „pod chmurką”. Zmagania młodych sportowców miały nieco inny charakter niż w latach poprzednich. W tym roku postawiono na czystą rekreację, rezygnując tym samym z elementu rywalizacji. Na płycie boiska rozstawiono różnorodne stacje, które każda klasa miała przejść. Na każdą z nich przeznaczono ok. 12 minut. Zabawy, śmiechu i radości było dużo. Sądząc po reakcjach uczestników taka forma rekreacji na świeżym powietrzu zdała egzamin i na pewno będzie kontynuowana w przyszłym roku. Po zakończonych zajęciach sportowych uczniowie udali się do swoich klas na pyszny, zdrowy poczęstunek przygotowany przez jak zwykle niezawodne mamy.

Fotogaleria...>>>