Owocowy bal

OWOCOWY BAL KARNAWAŁOWY

28 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbył się nietypowy bal karnawałowy. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-VI. Zabawę rozkręcała zamówiona specjalnie na tę okazję firma „Next” z panem Grzegorzem Grądalskim i ekipą. Panowie stanęli na wysokości zadania. Zabawa była przednia. Oprócz oprawy muzyczno- rozrywkowej, dzieci miały robione pamiątkowe zdjęcia.

Dodatkowo w młodszych klasach zorganizowano niecodzienny konkurs. Dzieci miały przebrać się za swoje ulubione warzywa lub owoce. I tu można było obejrzeć popis pomysłowości, zwłaszcza mam, które spisały się na medal. Czego tam nie było; słodkie maliny, soczyste winogrona, zdrowe marchewki i wiele, wiele innych smakowitych warzyw i owoców. Pod koniec zabawy ogłoszono wyniki i wybrano najciekawiej przebrana klasę, której wręczono pamiątkowe dyplomy. W skład komisji sędziowskiej weszli wybrani nauczyciele i rodzice. Oto wyniki;

I miejsce – klasa I c

II miejsce- klasa I a, I b, II a, II b

III miejsce- klasa III a

Wyróżnienie- klasa- III b

Oprócz dzieci,  które rywalizowały o najciekawszy strój, do rywalizacji przystąpiły również mamy, które w tym czasie przygotowywały zdrowy poczęstunek. I tym razem popisały się sporą fantazją i kreatywnością. Na stołach nie zabrakło przepysznych kanapek, szaszłyków owocowych, smacznych, kolorowych galaretek i wiele innych pyszności. Zabawa była niezwykle udana o czym świadczą uśmiechnięte buzie uczestników.

Fotogaleria...>>