* Iwona

Cześć jestem Iwona, w tym roku kończę szkołę podstawową. Interesuje się muzyką i sportem, a zwłaszcza siatkówką. Teraz gdy mamy w szkole dodatkowe zajęcia możemy poszerzać swoje zainteresowania. Ja uczęszczam na zajęcia informatyczne, językowe i muzyczne.  Na zajęciach informatycznych robimy swoją własną stronę internetową, właśnie na niej jesteś. Na języku angielskim i niemieckim rozwijamy wiedzę o tych  krajach. Przygotowujemy się na przedstawienie teatralne pt. Bajka. Na zajęciach muzycznych gramy na gitarach.  Poznaliśmy już wiele ciekawych piosenek i kolęd, występowaliśmy już dwa razy. 28 listopada 2010 r. na przeglądzie będzie to nasz trzeci występ.

NIE ZAPOMNIJ!!!
10 marca dzień mężczyzn…

W naszej klasie 10 marca dziewczyny przygotowały dzień mężczyzn. Był poczęstunek ale, główną rzeczą były tajemnicze zadania. Każdy chłopak musiał wylosować karteczkę z numerkiem od 1 do 10 a następnie musiał wykonać dane zadanie.
Nr1
Wylosował Daniel -musiał zjeść cebulę, niestety nie pomyślał, że najpierw pasowałoby ją obrać.
Nr2
To zadanie miał wykonać Wojtek -musiał zjeść kawałek cytryny. Można powiedzieć, że się trochę skrzywił.
Nr3
Przemek musiał pocałować jedną wybraną dziewczynę w policzek. Ale nie podjął się tego zadania więc otrzymał karę. Musiał iść do pana dyrektora przyznać się do jakiejś winy i przeprosić.
Nr4
Kamil miał iść do nauczycielki i poprosić ją o rękę. Pani oczywiście się zgodziła.
Nr5
Wylosował Krystian -miał zaśpiewać dowolną piosenkę zaśpiewał „Wlazł kotek na płotek…”
Nr6
To zadanie wykonał Norbert, wyznał miłość ścianie.
Nr7
Marcin musiał uklęknąć i pocałować w rękę wychowawczynię.
Nr8
Wylosował ją Kamil - musiał przebrać się za dziewczynę. Ubrał sobie perukę, wymalował oczy, usta i paznokcie, a co najzabawniejsze wybrał kolor czerwony i nie było zmywacza. Do tego założył torebkę.
Nr9
Łukasz miał za zadanie ubrać na siebie pampersa.
Nr10
Wylosował Michał -musiał zjeść pyszne danie. Chyba mu nie smakowało.

Ogólnie było super, pełno śmiechu i dobrej zabawy.

Iwona Z.