* Ania

Cześć mam na imię Anna. Chodzę do czwartej klasy i uczestniczę w zajęciach rozwijających uzdolnienia. Chodzę na kółko informatyczne, matematyczne, język angielski, kółko przyrodnicze i kółko historyczne. Interesuję się sportem a zwłaszcza biegami i piłką nożną. Nasza drużyna wygrała eliminacje na Orlik 2010. Graliśmy mecz piłki nożnej z uczniami z Gorlic, z  Ropicy i  uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie. Każdy mecz był bardzo męczący ponieważ nie łatwo było wygrać. Pierwszy etap to eliminacje szkolne, drugi to mecz gminny, trzeci to wojewódzki, czwarty to mecz w Warszawie. Naszym marzeniem jest zagrać mecz w Warszawie i zdobyć puchar premiera Donalda Tuska.

Napisałam już, że lubię biegać, otóż to prawda. Na lekcjach wychowania fizycznego, które mamy z panią Anetą Karp, biegamy na 900 m. Wszyscy kibicowali z wielkim zapałem kiedy biegły najlepsze sportsmenki. Z naszej klasy z dziewczyn najlepiej biegam ja, a po mnie moja koleżanka Magda.

Dnia 04.10.2010 w Zagórzanach na biegach przełajowych zdobyłam złoty medal na dystansie 800m. Bardzo chciałam wygrać i udało się w myśl przysłowia „Wiara czyni cuda”.

Tydzień później na biegach w Nowym Targu miałam 19 miejsce, ale dobrze, że nie ostatnie.