* Dominika

Mam na imię Dominika. W tym roku kończę szkołę podstawową, a więc mam przed sobą trudne zadanie. Mianowicie muszę napisać test kompetencji. Wszyscy podchodzą do tego poważnie, zarówno nauczyciele, jak i my uczniowie. Mamy zajęcia dodatkowe z j. polskiego oraz z matematyki.

W naszej szkole dzieją się także inne ciekawostki. Mamy też tu inne dodatkowe zajęcia, a więc każdy może rozwijać swój  talent. W naszej szkole działają następujące kółka:

- muzyczne

-plastyczne

-j. polskiego

-j. angielskiego

-j. niemieckiego

-matematyczne

-teatralne

- informatyczne .

Nasza szkoła liczy bardzo dużo uczniów. Jest tu nas wszystkich ponad 300!!!

15 marca 2011r.

Dzisiaj w szkole odwiedziła nas straż graniczna. Dla mnie nie było to zbytnio interesujące, gdyż  pan pokazywał różnego typu pistolety, skutery, czterokołowce itp.

Chłopcy, może nie szczególnie z mojej klasy bo oni wszystko już widzieli, byli zaskoczeni. Bardzo im się podobał pokaz nowoczesnej broni.